Tuesday, July 16, 2013

Tervist!

Minu nimi on Annmari  Eespäev ja see siin on minu blogi, kuhu hakkan postitama oma tegemistest ja kõigest, mida oluliseks pean vabatahtlikuna Keenias. Aafrika poole panen teele 2. august ja tagasi Eestisse jõuan aastavahetuseks.

Koostöös Eesti Arengukoostöö Ümarlaua (AKÜ) ja GLEN projektiga sõidan kolmeks kuuks vabatahtlikuna tööle Keeniasse Shianda külla. Minu projekti (nagu kõiki GLEN Eesti programmi projekte) rahastab Eesti Välisministeerium. Keenias hakkan tegelema HIV/AIDSi ennetustööga. Täpsemalt on projekti nimi- Kenya: Fighting the HIV/AIDS stigma through sensitization.

Võib-olla sissejuhatuseks veel neile, kes mind ei tunne.. Olen 23-aastane ja hariduselt õde. Töötanud olen Tartu Ülikooli Kliinikumi lasteintensiivravi  ja üldintensiivravi osakonnas.Lisaks töötan juba mitmendat aastat Soomes. Panen oma armastatud tegemised Eestis ja Soomes mõneks ajaks pausi peale, et näha maailma vahelduseks teistmoodi.

See suur, et...See on mul esimene kord nö avalikku päevikut pidada ja mingi eriline kirjamees ma ka ei ole, aga üritan parimat! Kõik teie soovitused, kirjavead, küsimused, kommentaarid on oodatud -eespaevannmari@gmail.com

No comments:

Post a Comment